دکتر پریا توکلی پور

دکتر پریا توکلی پور

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

85832

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، پلاک 297، طبقه 2، واحد 38

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریا توکلی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران
دکتر پریا توکلی پور
دکتر پریا توکلی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریا توکلی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریا توکلی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریا توکلی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریا توکلی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت پریا توکلی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریا توکلی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریا توکلی پور کجا است؟
دکترپریا توکلی پور مطب پاسداران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریا توکلی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریا توکلی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریا توکلی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریا توکلی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریا توکلی پور متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریا توکلی پور چه زمانی است؟
دکتر پریا توکلی پور از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پریا توکلی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریا توکلی پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پریا توکلی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریا توکلی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر پریا توکلی پوردکترپریا توکلی پور dr paria tavakolipor از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر پریا توکلی پور در تهران، پاسداران، بین بوستان نهم و دهم، ساختمان بوستان، پلاک 297، طبقه 2، واحد 38 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریا توکلی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09101402512 , 02122792694 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریا توکلی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریا توکلی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریا توکلی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریا توکلی پور متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریا توکلی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.