دکتر حسین سلیمانی درچه

دکتر حسین سلیمانی درچه

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

56432

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان

آدرس:

اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت

تلفن:03132258444

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین سلیمانی درچه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین سلیمانی درچهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین سلیمانی درچه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین سلیمانی درچه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین سلیمانی درچه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین سلیمانی درچه چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین سلیمانی درچه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سلیمانی درچه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین سلیمانی درچه کجا است؟
دکتر حسین سلیمانی درچه 1 مطب در درمانگاه تخصصی داخلی آل ابراهیم اصفهان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین سلیمانی درچه را ببینید.
+
آیا دکتر حسین سلیمانی درچه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سلیمانی درچه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین سلیمانی درچه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین سلیمانی درچه متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین سلیمانی درچه چه زمانی است؟
دکتر حسین سلیمانی درچه از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین سلیمانی درچه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین سلیمانی درچه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین سلیمانی درچه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین سلیمانی درچه 0 از 5 است.

درباره دکتر حسین سلیمانی درچهدکتر حسین سلیمانی درچه dr hoseein soleymani darache از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر حسین سلیمانی درچه در اصفهان، چهارراه پروین، خیابان لاهور، ابتدای بلال شرقی، درمانگاه تخصص داخلی آل ابراهیم وابسته به موسسه خیریه دیابت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین سلیمانی درچه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132258444 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین سلیمانی درچه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین سلیمانی درچه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین سلیمانی درچه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین سلیمانی درچه متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین سلیمانی درچه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.