%۸۴
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۰۳۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد بلوار سجاد اول زنبق جنوبی ساختمان بزشکان سجاد طبقه همکف جنب چرم نوین

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر وحیده فلاطونی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر وحیده فلاطونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۸۴
۵ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار سجاد

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر وحیده فلاطونی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر وحیده فلاطونی
دکتر وحیده فلاطونی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر وحیده فلاطونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر وحیده فلاطونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر وحیده فلاطونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر وحیده فلاطونی چقدر است؟
هزینه ویزیت وحیده فلاطونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده فلاطونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر وحیده فلاطونی کجا است؟
دکتر وحیده فلاطونی 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر وحیده فلاطونی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر وحیده فلاطونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده فلاطونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر وحیده فلاطونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر وحیده فلاطونی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر وحیده فلاطونی چه زمانی است؟
دکتر وحیده فلاطونی از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر وحیده فلاطونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر وحیده فلاطونی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر وحیده فلاطونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر وحیده فلاطونی 5 از 5 است.

درباره دکتر وحیده فلاطونیدکتر وحیده فلاطونی dr vahideh falatoni از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر وحیده فلاطونی در مشهد بلوار سجاد اول زنبق جنوبی ساختمان بزشکان سجاد طبقه همکف جنب چرم نوین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر وحیده فلاطونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137635725 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر وحیده فلاطونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر وحیده فلاطونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر وحیده فلاطونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر وحیده فلاطونی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر وحیده فلاطونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.