درباره‌ی پزشک

داراي بورد تخصصى اعصاب و روان

آدرس اینستاگرام دکتر حدیث مهرگان نسب:

@dr.hadismehregannasab

کد نظام پزشکی

122290

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت‌آباد، 11 غربی،

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حدیث مهرگان نسب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
دکتر حدیث مهرگان نسب
دکتر حدیث مهرگان نسب

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حدیث مهرگان نسب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حدیث مهرگان نسب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حدیث مهرگان نسب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حدیث مهرگان نسب چقدر است؟
هزینه ویزیت حدیث مهرگان نسب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حدیث مهرگان نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حدیث مهرگان نسب کجا است؟
دکترحدیث مهرگان نسب مطب سعادت آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حدیث مهرگان نسب، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حدیث مهرگان نسب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حدیث مهرگان نسب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حدیث مهرگان نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حدیث مهرگان نسب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حدیث مهرگان نسب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حدیث مهرگان نسب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حدیث مهرگان نسب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حدیث مهرگان نسب چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حدیث مهرگان نسب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حدیث مهرگان نسب 0 از 5 است.

درباره دکتر حدیث مهرگان نسبدکترحدیث مهرگان نسب dr hadis mehregan nasab از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر حدیث مهرگان نسب در تهران، سعادت‌آباد، 11 غربی، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حدیث مهرگان نسب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122374951-09111781320 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حدیث مهرگان نسب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حدیث مهرگان نسب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حدیث مهرگان نسب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حدیث مهرگان نسب متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حدیث مهرگان نسب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.