%100
پیشنهاد(از 36 کاربر)

درباره‌ی پزشک

اینستاگرام دکتر منصور جنتی: dr_m.janati

کد نظام پزشکی

37818

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند،روبروی بیمارستان شهید دکترفقیهی، ساختمان پزشکان فارس، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصور جنتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصور جنتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%100
36 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

تلفن ثابت مطب فقط روزهای یکشنبه و سه شنبه بعدازظهر پاسخ داده میشود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر منصور جنتی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر منصور جنتی
دکتر منصور جنتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور جنتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور جنتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور جنتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور جنتی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور جنتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور جنتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور جنتی کجا است؟
دکترمنصور جنتی مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منصور جنتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منصور جنتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور جنتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور جنتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور جنتی متخصص جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور جنتی چه زمانی است؟
دکتر منصور جنتی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور جنتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور جنتی چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر منصور جنتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور جنتی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور جنتیدکترمنصور جنتی dr mansor janati از دکترهای متخصص شیراز هستند. مطب دکتر منصور جنتی در شیراز، خیابان زند،روبروی بیمارستان شهید دکترفقیهی، ساختمان پزشکان فارس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور جنتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09177160558-07132330875 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور جنتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور جنتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور جنتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور جنتی متخصص و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور جنتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.