%97
پیشنهاد(از 28 کاربر)

کد نظام پزشکی

104550

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب رسالت شمالی

آدرس:

بندرعباس، رسالت شمالی، چهارراه پردیس، جنب گل پردیس

تلفن:07633688990

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر راحیل رحیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راحیل رحیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 28 کاربر)

%97
27 کاربر از 28 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب رسالت شمالی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

** تذکر مهم **بیماران گرامی زمان انتظار در مطب بین 60 تا 120 دقیقه میباشد.پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم

دکتر راحیل رحیمی
دکتر راحیل رحیمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راحیل رحیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راحیل رحیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راحیل رحیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راحیل رحیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت راحیل رحیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راحیل رحیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راحیل رحیمی کجا است؟
دکترراحیل رحیمی مطب رسالت شمالی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر راحیل رحیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر راحیل رحیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راحیل رحیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راحیل رحیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راحیل رحیمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راحیل رحیمی چه زمانی است؟
دکتر راحیل رحیمی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راحیل رحیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راحیل رحیمی چقدر است؟
تا کنون 28 نفر به دکتر راحیل رحیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راحیل رحیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر راحیل رحیمیدکترراحیل رحیمی dr rahil rahimi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بندرعباس هستند. مطب دکتر راحیل رحیمی در بندرعباس، رسالت شمالی، چهارراه پردیس، جنب گل پردیس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راحیل رحیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07633688990 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راحیل رحیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راحیل رحیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راحیل رحیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راحیل رحیمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راحیل رحیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.