%50
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

128556

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 8

تلفن:09058095177

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا صدرخانلو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا صدرخانلو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%50
1 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد. ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب میباشد.

دکتر مینا صدرخانلو
دکتر مینا صدرخانلو

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا صدرخانلو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا صدرخانلو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا صدرخانلو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا صدرخانلو چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا صدرخانلو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا صدرخانلو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا صدرخانلو کجا است؟
دکترمینا صدرخانلو مطب طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مینا صدرخانلو، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مینا صدرخانلو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا صدرخانلو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا صدرخانلو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا صدرخانلو متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا صدرخانلو چه زمانی است؟
دکتر مینا صدرخانلو از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا صدرخانلو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا صدرخانلو چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مینا صدرخانلو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا صدرخانلو 3 از 5 است.

درباره دکتر مینا صدرخانلودکترمینا صدرخانلو dr mina sadrkhanloo از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر مینا صدرخانلو در کرج، چهارراه طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا صدرخانلو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09058095177 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا صدرخانلو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا صدرخانلو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا صدرخانلو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا صدرخانلو متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا صدرخانلو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.