درباره‌ی پزشک

کارشناسی صنعتی- سازمانی از دانشگاه خوراسگان اصفهان

کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه آزاد واحد گرگان.

عضو سازمان نظام روانشناسی ایران، مولف کتاب هم وابستگی و روشهای مقابله با آن، مدرس دوره های مهارتهای زندگی، ارتقا هوش هیجانی و درمان اعتیاد.

مشاوره و درمان: افسردگی، اضطراب، وسواس، اعتیاد، روابط عاطفی، خیانت، روابط بین فردی، مشاوره پیش از ازدواج، خانواده و زوج درمانی، سکس تراپی و مسائل نوجوانان.

کد نظام پزشکی

29505

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان محتشم کاشانی

آدرس:

اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، نبش بن بست 34، کلینیک تخصصی مغز و اعصاب نورون

تلفن:03136258575

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شیوا مثقالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با شیوا مثقالی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

شیوا مثقالی
شیوا مثقالی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شیوا مثقالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا مثقالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شیوا مثقالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شیوا مثقالی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا مثقالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شیوا مثقالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شیوا مثقالی کجا است؟
دکترشیوا مثقالی مطب خیابان محتشم کاشانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شیوا مثقالی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شیوا مثقالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا مثقالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شیوا مثقالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا مثقالی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شیوا مثقالی چه زمانی است؟
دکتر شیوا مثقالی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شیوا مثقالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شیوا مثقالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شیوا مثقالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شیوا مثقالی 0 از 5 است.

درباره شیوا مثقالیدکترشیوا مثقالی shiva mesghali از دکترهای متخصص روانشناسی اصفهان هستند. مطب شیوا مثقالی در اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، نبش بن بست 34، کلینیک تخصصی مغز و اعصاب نورون واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شیوا مثقالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136258575 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شیوا مثقالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شیوا مثقالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شیوا مثقالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شیوا مثقالی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شیوا مثقالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.