دکتر فرزاد باطنی

دکتر فرزاد باطنی

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

103124
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، اول سرو شرقی، روبروی بانک مسکن،ساختمان پایدار، طبقه 3، واحد 306

تلفن:09337127377

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد باطنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد باطنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

در زمان تعیین شده ویزیت شدم با کمترین زمان انتظار .دکتر با حوصله ویزیت کردن و بسیار خوشرو و خوش اخلاق بودن .اولین مراجعه ی من بود در مورد طبابت هنوز نمیتوانم نظر دقیق داشته باشم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرزاد باطنیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد باطنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد باطنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد باطنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد باطنی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد باطنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد باطنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد باطنی کجا است؟
دکتر فرزاد باطنی 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرزاد باطنی را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد باطنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد باطنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد باطنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد باطنی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد باطنی چه زمانی است؟
دکتر فرزاد باطنی از روز پنجشنبه 20 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد باطنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد باطنی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرزاد باطنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد باطنی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد باطنیدکتر فرزاد باطنی dr farzad bateni از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر فرزاد باطنی در تهران، سعادت آباد، میدان کاج، اول سرو شرقی، روبروی بانک مسکن،ساختمان پایدار، طبقه 3، واحد 306 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد باطنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337127377 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد باطنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد باطنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد باطنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد باطنی متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد باطنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.