دکتر کتایون سادات گلدوزیان

دکتر کتایون سادات گلدوزیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

85652

درباره‌پزشک

بیماریهای زنان نازایی و جراحی و عملهای زیبایی-گذاشتن iud-فریز جهت زخم های دهانه رحم  

 بیمارستان همکار: بیمارستان ثامن مادر پاستور و اریا و درمانگاه فجر  

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار مهرشمالی دو

آدرس:

مشهد بلوار مهر شمالی دو بلاک ۲۱ ساختمان بزشکان بزرگمهر طبقه ۴

تلفن:05137663620

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کتایون سادات گلدوزیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کتایون سادات گلدوزیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کتایون سادات گلدوزیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کتایون سادات گلدوزیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کتایون سادات گلدوزیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کتایون سادات گلدوزیان چقدر است؟
هزینه ویزیت کتایون سادات گلدوزیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون سادات گلدوزیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کتایون سادات گلدوزیان کجا است؟
دکتر کتایون سادات گلدوزیان 1 مطب در مطب بلوار مهرشمالی دو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کتایون سادات گلدوزیان را ببینید.
+
آیا دکتر کتایون سادات گلدوزیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون سادات گلدوزیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کتایون سادات گلدوزیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کتایون سادات گلدوزیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کتایون سادات گلدوزیان چه زمانی است؟
دکتر کتایون سادات گلدوزیان از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کتایون سادات گلدوزیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کتایون سادات گلدوزیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر کتایون سادات گلدوزیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کتایون سادات گلدوزیان 0 از 5 است.

درباره دکتر کتایون سادات گلدوزیاندکتر کتایون سادات گلدوزیان dr katayon sadat goldozian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر کتایون سادات گلدوزیان در مشهد بلوار مهر شمالی دو بلاک ۲۱ ساختمان بزشکان بزرگمهر طبقه ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کتایون سادات گلدوزیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137663620 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کتایون سادات گلدوزیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کتایون سادات گلدوزیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کتایون سادات گلدوزیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کتایون سادات گلدوزیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کتایون سادات گلدوزیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.