دکتر محراب بشیرپور

دکتر محراب بشیرپور

دکترای روانشناسی

تبریز

کد نظام پزشکی

۸۱۶۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب میاندوآب

آدرس:

تبریز، میاندوآب، تقاطع طالقانی و شهدا، ساختمان پزشکان آذربایجان

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محراب بشیرپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میاندوآب
دکتر محراب بشیرپور
دکتر محراب بشیرپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محراب بشیرپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محراب بشیرپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محراب بشیرپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محراب بشیرپور چقدر است؟
هزینه ویزیت محراب بشیرپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محراب بشیرپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محراب بشیرپور کجا است؟
دکتر محراب بشیرپور 1 مطب در مطب میاندوآب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محراب بشیرپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محراب بشیرپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محراب بشیرپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محراب بشیرپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محراب بشیرپور متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محراب بشیرپور چه زمانی است؟
دکتر محراب بشیرپور از روز پنجشنبه 7 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محراب بشیرپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محراب بشیرپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محراب بشیرپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محراب بشیرپور 0 از 5 است.

درباره دکتر محراب بشیرپوردکتر محراب بشیرپور dr mehrab bashir poor از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تبریز هستند. مطب دکتر محراب بشیرپور در تبریز، میاندوآب، تقاطع طالقانی و شهدا، ساختمان پزشکان آذربایجان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محراب بشیرپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04445230838 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محراب بشیرپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محراب بشیرپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محراب بشیرپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محراب بشیرپور تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محراب بشیرپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.