کد نظام پزشکی

45475

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد , بلوار سجاد, روبه روی خیابان میلاد ساختمان ۶۶

تلفن:05137640731

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهنوش فرشچیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار سجاد
دکتر مهنوش فرشچیان
دکتر مهنوش فرشچیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهنوش فرشچیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهنوش فرشچیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهنوش فرشچیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهنوش فرشچیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهنوش فرشچیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش فرشچیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهنوش فرشچیان کجا است؟
دکترمهنوش فرشچیان مطب بلوار سجاد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهنوش فرشچیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهنوش فرشچیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش فرشچیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهنوش فرشچیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهنوش فرشچیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهنوش فرشچیان چه زمانی است؟
دکتر مهنوش فرشچیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش فرشچیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهنوش فرشچیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهنوش فرشچیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهنوش فرشچیان 0 از 5 است.

درباره دکتر مهنوش فرشچیاندکترمهنوش فرشچیان dr mahnosh farshchian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر مهنوش فرشچیان در مشهد , بلوار سجاد, روبه روی خیابان میلاد ساختمان ۶۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهنوش فرشچیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137640731 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهنوش فرشچیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهنوش فرشچیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهنوش فرشچیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهنوش فرشچیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهنوش فرشچیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.