%۱۰۰
پیشنهاد(از ۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای فلوشیپ فوق تخصصی اختلالات خواب از دانشگاه تهران

درمان اختلالات مغز و اعصاب، اختلالات خواب، بی خوابی، خواب آلودگی روزانه، سندرم پای بی قرار، خروپف و وقفه های تنفسی، قطع نفس 

شبانه.

همکاری با بیمارستان میلاد تهران، بیمارستان گلستان

آدرس سایت دکتر: Www.dr-amirifard.ir

کد نظام پزشکی

۱۲۰۵۵۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • فلوشیپ طب خواب

اطلاعات مطب شریعتی

آدرس:

تهران،شریعتی، روبروی دولت، کوچه امامزاده، جنب فروشگاه جانبو، پلاک 14، طبقه 2، واحد 7

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران، ونک، ملاصدرا، بین شیراز و شیخ بهایی، پلاک 109، واحد 801

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر حامد امیری فرد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۸ کاربر)

%۱۰۰
۸ کاربر از ۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شریعتی
مطب میدان ونک
دکتر حامد امیری فرد
دکتر حامد امیری فرد
دکتر حامد امیری فرد از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر حامد امیری فرد در تهران، ونک، ملاصدرا، بین شیراز و شیخ بهایی، پلاک 109، واحد 801 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد امیری فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09016400849 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد امیری فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد امیری فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد امیری فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد امیری فرد تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی),فلوشیپ طب خواب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.