%100
پیشنهاد(از 47 کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس اینستاگرام دکتر رضا رخشان:dr.reza.rakhshan

آدرس سایت: www.dr-rakhshan.com 

خدمات پاراکلینیک چشم شامل عکسبرداری ( OCT ) و عکسبرداری رنگی چشم و تست میدان بینایی , خدمات لیزر درمانی

- خدمات جراحی شامل عمل جراحی گلوکوم ( آب سیاه ) ، عمل جراحی آب مروارید ، اصلاح عیوب انکساری

کد نظام پزشکی

70400

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، بلوار زند،نبش صورتگر، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه دوم، واحد 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا رخشان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا رخشان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%100
47 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  20 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

مبلغ پرداختی شما 188,160 تومان، شامل هزینه کامل ویزیت و اندازه گیری فشار چشم (183,090 تومان)+5070 تومان کارمزد سایت دکترتو میباشد. 

دکتر رضا رخشان
دکتر رضا رخشان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا رخشان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا رخشان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا رخشان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا رخشان چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا رخشان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رخشان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا رخشان کجا است؟
دکتررضا رخشان مطب خیابان زند مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا رخشان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا رخشان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رخشان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا رخشان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا رخشان متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا رخشان چه زمانی است؟
دکتر رضا رخشان از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا رخشان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا رخشان چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر رضا رخشان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا رخشان 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا رخشاندکتررضا رخشان dr reza rakhshan از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر رضا رخشان در شیراز، بلوار زند،نبش صورتگر، ساختمان پزشکان کیمیا، طبقه دوم، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا رخشان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132362119-07132362118 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا رخشان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا رخشان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا رخشان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا رخشان متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا رخشان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.