دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عطیه وثاقی

دکتر عطیه وثاقی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

کرمان

کد نظام پزشکی

146534

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب چهارراه ناصریه

آدرس:

کرمان، چهارراه ناصریه، درمانگاه محمودی

تلفن:03433122118

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عطیه وثاقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عطیه وثاقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه ناصریه
کرمان - کرمان، چهارراه ناصریه، درمانگاه محمودی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عطیه وثاقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عطیه وثاقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عطیه وثاقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عطیه وثاقی چقدر است؟
هزینه ویزیت عطیه وثاقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه وثاقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عطیه وثاقی کجا است؟
دکتر عطیه وثاقی 1 مطب در مطب چهارراه ناصریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عطیه وثاقی را ببینید.
+
آیا دکتر عطیه وثاقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه وثاقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عطیه وثاقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عطیه وثاقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عطیه وثاقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عطیه وثاقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عطیه وثاقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عطیه وثاقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عطیه وثاقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عطیه وثاقی 0 از 5 است.
درباره دکتر عطیه وثاقی


دکتر عطیه وثاقی dr atiye vsaghi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی کرمان هستند. مطب دکتر عطیه وثاقی در کرمان، چهارراه ناصریه، درمانگاه محمودی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عطیه وثاقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03433122118 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عطیه وثاقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عطیه وثاقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عطیه وثاقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عطیه وثاقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عطیه وثاقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.