%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی نرولوژی

درمان بیماری های مغز و اعصاب مثل سردرد، سرگیجه، دردهای گردن و کمر، تشنج، ام اس و انواع بیماری هلی التهابی_ایمنی مغز، پارکینسون، آلزایمر و انواع فراموشی، سکته های مغزی، میاستنی گراویس و سایر بیماری های عصبی عضلانی، بیماری های اعصاب محیطی

در مطب نوار مغز، نوار عصب و عضله، تزریق بوتاکس جهت درمان بیماری های عصبی عضلانی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان بیمارستان دانشگاهی شهید محمدی (پیامبر اعظم) بندرعباس

آدرس اینستاگرام: elham_ouspid 

کد نظام پزشکی

124373

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب چهار راه مرادی

آدرس:

بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی، پشت داروخانه ی دکتر امیری زاده، ساختمان شریف، طبقه 4

تلفن:07632213099

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • بانک تجارت
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهام اوسپید را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهام اوسپید بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهام اوسپید را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهام اوسپید نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهام اوسپید در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهام اوسپید چقدر است؟
هزینه ویزیت الهام اوسپید با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اوسپید می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهام اوسپید کجا است؟
دکترالهام اوسپید مطب چهار راه مرادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهام اوسپید، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهام اوسپید امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اوسپید در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهام اوسپید در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهام اوسپید متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهام اوسپید چه زمانی است؟
دکتر الهام اوسپید از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهام اوسپید در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهام اوسپید چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر الهام اوسپید رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهام اوسپید 5 از 5 است.

درباره دکتر الهام اوسپیددکترالهام اوسپید dr elham ospid از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر الهام اوسپید در بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی، پشت داروخانه ی دکتر امیری زاده، ساختمان شریف، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهام اوسپید می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632213099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهام اوسپید و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهام اوسپید هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهام اوسپید فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهام اوسپید متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهام اوسپید مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.