%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

121091

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، 15 غربی کیانپارس، اول فاز یک، ساختمان ایرانپارس، طبقه 4، واحد 15

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر آقایی اقدم را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر آقایی اقدم بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیانپارس
دکتر امیر آقایی اقدم
دکتر امیر آقایی اقدم

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر آقایی اقدم را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر آقایی اقدم نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر آقایی اقدم در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر آقایی اقدم چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر آقایی اقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر آقایی اقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر آقایی اقدم کجا است؟
دکترامیر آقایی اقدم مطب کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امیر آقایی اقدم، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امیر آقایی اقدم امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر آقایی اقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر آقایی اقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر آقایی اقدم متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر آقایی اقدم چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امیر آقایی اقدم تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر آقایی اقدم در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر آقایی اقدم چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر امیر آقایی اقدم رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر آقایی اقدم 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر آقایی اقدمدکترامیر آقایی اقدم dr amir aghaee aghdam از دکترهای متخصص ارتوپدی اهواز هستند. مطب دکتر امیر آقایی اقدم در اهواز، کیانپارس، 15 غربی کیانپارس، اول فاز یک، ساختمان ایرانپارس، طبقه 4، واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر آقایی اقدم می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133389033-06133387834 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر آقایی اقدم و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر آقایی اقدم هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر آقایی اقدم فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر آقایی اقدم متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر آقایی اقدم مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.