دکتر مرجان جندقی

دکتر مرجان جندقی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

48663

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار سجاد

آدرس:

مشهد, بلوار سجاد, بزرگمهرشمالی دو, ساختمان بزرگمهر , طبقه اول

تلفن:05137667155

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان جندقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرجان جندقیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان جندقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان جندقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان جندقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان جندقی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان جندقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان جندقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان جندقی کجا است؟
دکتر مرجان جندقی 1 مطب در مطب بلوار سجاد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرجان جندقی را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان جندقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان جندقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان جندقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان جندقی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان جندقی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مرجان جندقی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان جندقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان جندقی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرجان جندقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان جندقی 0 از 5 است.

درباره دکتر مرجان جندقیدکتر مرجان جندقی dr marjan jandaghi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر مرجان جندقی در مشهد, بلوار سجاد, بزرگمهرشمالی دو, ساختمان بزرگمهر , طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان جندقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05137667155 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان جندقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان جندقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان جندقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان جندقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان جندقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.