%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۵ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۳۲۶۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات بلوار هاشمیه

آدرس:

مشهد، بلوار هاشمیه، نبش هاشمیه26، ساختمان پزشکان هاشمیه، طبقه 5، واحد 52

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزاد گنجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزاد گنجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۵ کاربر)

%۱۰۰
۱۵ کاربر از ۱۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بلوار هاشمیه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فرزاد گنجی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فرزاد گنجی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر فرزاد گنجی
دکتر فرزاد گنجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزاد گنجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزاد گنجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزاد گنجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزاد گنجی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزاد گنجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد گنجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزاد گنجی کجا است؟
دکتر فرزاد گنجی 1 مطب در بلوار هاشمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزاد گنجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزاد گنجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد گنجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزاد گنجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزاد گنجی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزاد گنجی چه زمانی است؟
دکتر فرزاد گنجی از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزاد گنجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزاد گنجی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر فرزاد گنجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزاد گنجی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزاد گنجیدکتر فرزاد گنجی dr farzad gangi از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان مشهد هستند. مطب دکتر فرزاد گنجی در مشهد، بلوار هاشمیه، نبش هاشمیه26، ساختمان پزشکان هاشمیه، طبقه 5، واحد 52 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزاد گنجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138705924-05138828087 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزاد گنجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزاد گنجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزاد گنجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزاد گنجی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزاد گنجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.