دکتر همایون نیک خواه

دکتر همایون نیک خواه

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ ویتره و رتین
تهران

کد نظام پزشکی

73906
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 53، ساختمان پزشکان 53، طبقه 4، واحد11

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر همایون نیک خواه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر همایون نیک خواه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احترام السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام بنده برای مادرم از مطب دکتر بصورت آنلاین در دکترتو وقت تنظیم کردم و طبق تعاریف مادرم که رفته بودن از آقای دکتر بسیار راضی بودن با تشکر از زحمات ایشان

سیدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

سلام و احترام خداوند عزیز رو سپاسگزار که چنین عزیزان مخلص و متخصص بسیار عالی و برخوردی محترمانه.باتقدیم و ادب و خداقوت سیدرضا

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر همایون نیک خواهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر همایون نیک خواه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر همایون نیک خواه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر همایون نیک خواه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر همایون نیک خواه چقدر است؟
هزینه ویزیت همایون نیک خواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر همایون نیک خواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر همایون نیک خواه کجا است؟
دکتر همایون نیک خواه 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر همایون نیک خواه را ببینید.
+
آیا دکتر همایون نیک خواه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر همایون نیک خواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر همایون نیک خواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر همایون نیک خواه متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر همایون نیک خواه چه زمانی است؟
دکتر همایون نیک خواه از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر همایون نیک خواه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر همایون نیک خواه چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر همایون نیک خواه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر همایون نیک خواه 5 از 5 است.

درباره دکتر همایون نیک خواهدکتر همایون نیک خواه dr homayoun nik khah از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر همایون نیک خواه در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک 53، ساختمان پزشکان 53، طبقه 4، واحد11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر همایون نیک خواه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126700385 , 02126700367 , 02126700374 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر همایون نیک خواه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر همایون نیک خواه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر همایون نیک خواه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر همایون نیک خواه متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر همایون نیک خواه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.