دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر سیده الهام اروانه

دکتر سیده الهام اروانه

دکترای روانشناسی

کرج

کد نظام پزشکی

35973

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب جهانشهر

آدرس:

کرج، جهانشهر، میدان مدنی، ساختمان آفتاب، طبقه پنجم، واحد 13

اطلاعات مطب فلکه دوم

آدرس:

کرج، فردیس، بین فلکه اول و دوم، پایین تر از بانک ملی، پلاک ۱۲۰۶، طبقه اول، مرکز آرش

تلفن:0903905488

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده الهام اروانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده الهام اروانه
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جهانشهر
کرج - کرج، جهانشهر، میدان مدنی، ساختمان آفتاب، طبقه پنجم، واحد 13


رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فلکه دوم
کرج - کرج، فردیس، بین فلکه اول و دوم، پایین تر از بانک ملی، پلاک ۱۲۰۶، طبقه اول، مرکز آرش


نوبت مشاوره تلفنی
55 دقیقه گفتگو150,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده الهام اروانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده الهام اروانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده الهام اروانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده الهام اروانه چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده الهام اروانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده الهام اروانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده الهام اروانه کجا است؟
دکتر سیده الهام اروانه 2 مطب در مطب جهانشهر و مطب فلکه دوم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده الهام اروانه را ببینید.
+
آیا دکتر سیده الهام اروانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده الهام اروانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده الهام اروانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده الهام اروانه متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده الهام اروانه چه زمانی است؟
دکتر سیده الهام اروانه از روز چهارشنبه 16 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده الهام اروانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده الهام اروانه چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیده الهام اروانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده الهام اروانه 0 از 5 است.
درباره دکتر سیده الهام اروانه


دکتر سیده الهام اروانه dr seyyedeh elham arvane از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب دکتر سیده الهام اروانه در کرج، جهانشهر، میدان مدنی، ساختمان آفتاب، طبقه پنجم، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده الهام اروانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634001204 , 09361610357 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده الهام اروانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده الهام اروانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده الهام اروانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده الهام اروانه متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده الهام اروانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.