دکتر داوود امیری فرد

دکتر داوود امیری فرد

پزشک دندانپزشک

کد نظام پزشکی

168215

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر داوود امیری فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر داوود امیری فرد

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر داوود امیری فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر داوود امیری فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر داوود امیری فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر داوود امیری فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت داوود امیری فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر داوود امیری فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر داوود امیری فرد کجا است؟
دکتر داوود امیری فرد در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر داوود امیری فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر داوود امیری فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر داوود امیری فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر داوود امیری فرد متخصص دندانپزشک هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر داوود امیری فرد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر داوود امیری فرد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر داوود امیری فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر داوود امیری فرد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر داوود امیری فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر داوود امیری فرد 0 از 5 است.

درباره دکتر داوود امیری فرددکتر داوود امیری فرد dr davod amiri fard از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر داوود امیری فرد در شیراز،صدرا، ابتدا بلوار دانش، جنب هایپر چیداک، طبقه دوم پیشخوان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر داوود امیری فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136411780 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر داوود امیری فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر داوود امیری فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر داوود امیری فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر داوود امیری فرد متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر داوود امیری فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.