%95
پیشنهاد(از 253 کاربر)

کد نظام پزشکی

120910

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، درمانگاه محمد رسول الله، طبقه 4

تلفن:09172705795

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سمیه خضری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سمیه خضری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 253 کاربر)

%95
238 کاربر از 253 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  30 نفر
 • 15-45 دقیقه
  50 نفر
 • 45-90 دقیقه
  44 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  129 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان سنگی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت (3 تا 5 ساعت )بطول بینجامد . 

تنها پزشکی که در بوشهر دستگاه اندولیفت دارند.

تزریق ژل ، بوتاکس ، لیزر اندولیفت ، مزو تراپی ها نیازی به نوبت اینترنتی ندارند.

دکتر سمیه خضری
دکتر سمیه خضری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سمیه خضری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سمیه خضری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سمیه خضری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سمیه خضری چقدر است؟
هزینه ویزیت سمیه خضری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه خضری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سمیه خضری کجا است؟
دکترسمیه خضری خیابان سنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سمیه خضری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سمیه خضری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه خضری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سمیه خضری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سمیه خضری متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سمیه خضری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سمیه خضری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه خضری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سمیه خضری چقدر است؟
تا کنون 253 نفر به دکتر سمیه خضری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سمیه خضری 5 از 5 است.

درباره دکتر سمیه خضریدکترسمیه خضری dr somaye khezri از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی بوشهر هستند. مطب دکتر سمیه خضری در بوشهر، خیابان سنگی، درمانگاه محمد رسول الله، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سمیه خضری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09172705795 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سمیه خضری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سمیه خضری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سمیه خضری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سمیه خضری متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سمیه خضری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.