دکتر مصطفی یزدانی

دکتر مصطفی یزدانی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

فوق تخصص روانپزشکی کودکان و نوجوانان

کد نظام پزشکی

109908
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

دکترمصطفی یزدانی متخصص اعصاب وروان(روانپزشک بزرگسالان)وفوق تخصص روانپزشکی کودک ونوجوان

عضوهیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان 

آدرس؛کرمان،چهارراه طهماسب آباد،کلینیک بعثت۱

۱۵سال سابقه طبابت

درمان سایراختلالات اعصاب وروان درهمه سنین ازکودکی تابزرگسالی شامل؛

اختلال بیش فعالی ونقص توجه وتمرکز،اختلالات طیف اوتیسم،اختلالات خلقی مثل افسردگی ودوقطبی،اختلال وسواس،اختلال سلوک،اختلال اضطرابی،پرخاشگری،خودارضایی،ناخن جویدن،اختلالات جنسی،اختلالات حرکتی ولرزش،سردرد ومیگرن،اختلال تیک،اختلالات خواب،اختلالات یادگیری،لکنت زبان،اختلال پانیک،شب ادراری،بی اختیاری ادراری وبی اختیاری مدفوع،اختلالات شخصیت،مشکلات بلوغ ونوجوانی

وآموزش مهارتهای فرزندپروری

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی یزدانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی یزدانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نظرات

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک با حوصله هستند و به خوبی وقت گذاشتند، درمان پسرم را به تازگی شروع کرده ام.

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیار عالی هستند

ایلیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

پزشک بسیارعالی

زینت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

بسیارعالی از شون بی نهایت سپاسگزارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مصطفی یزدانی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی یزدانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی یزدانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی یزدانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی یزدانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی یزدانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی یزدانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی یزدانی کجا است؟
دکتر مصطفی یزدانی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر مصطفی یزدانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی یزدانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی یزدانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی یزدانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی یزدانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی یزدانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی یزدانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی یزدانی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مصطفی یزدانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی یزدانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی یزدانیدکتر مصطفی یزدانی dr mostafa yazdani telvisit از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی یزدانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی یزدانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی یزدانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی یزدانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی یزدانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی یزدانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.