دکتر مریم کریمی

دکتر مریم کریمی

کد نظام پزشکی: 144954

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر مریم کریمی

مطب خیابان شیخ صدوق
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، روبه روی سه راه شیخ مفید، ساختمان آیریک، طبقه 2، واحد 208
اولین نوبت آزاد: یکشنبه 6 خرداد | 17:30

آدرس مطب دکتر مریم کریمی

مطب خیابان شیخ صدوق
آدرس:
اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، روبه روی سه راه شیخ مفید، ساختمان آیریک، طبقه 2، واحد 208
تلفن:

نظرات درباره دکتر مریم کریمی

تاکنون نظری برای این پزشک ثبت نشده است.
شما اولین نظر را ثبت کنید.

سوالات متداول راجع به دکتر مریم کریمی

چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم کریمی در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر مریم کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر مریم کریمی کجا است؟
دکتر مریم کریمی 1 مطب در مطب خیابان شیخ صدوق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم کریمی را ببینید.
آیا دکتر مریم کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر مریم کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم کریمی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم کریمی چه زمانی است؟
دکتر مریم کریمی از روز یکشنبه 6 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم کریمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم کریمی 0 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر مریم کریمیدکتر مریم کریمی dr maryam karimi khozani از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر مریم کریمی در اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، روبه روی سه راه شیخ مفید، ساختمان آیریک، طبقه 2، واحد 208 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130913260 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم کریمی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.