دکتر زهرا میمندی نژاد

دکتر زهرا میمندی نژاد

تخصص داخلی

مشهد
%99
پیشنهاد(از 53 کاربر)

کد نظام پزشکی

46990

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب بلوار معلم

آدرس:

مشهد، بلوار معلم، بین معلم 8 و 10، برج آبشار، طبقه 8، واحد 801

تلفن:05136018579

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا میمندی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا میمندی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 53 کاربر)

%99
52 کاربر از 53 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  33 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار معلم
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر زهرا میمندی نژاد
دکتر زهرا میمندی نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا میمندی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا میمندی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا میمندی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا میمندی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا میمندی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا میمندی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا میمندی نژاد کجا است؟
دکترزهرا میمندی نژاد مطب بلوار معلم مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا میمندی نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا میمندی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا میمندی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا میمندی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا میمندی نژاد متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا میمندی نژاد چه زمانی است؟
دکتر زهرا میمندی نژاد از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا میمندی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا میمندی نژاد چقدر است؟
تا کنون 53 نفر به دکتر زهرا میمندی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا میمندی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا میمندی نژاددکترزهرا میمندی نژاد dr zahra meimandinezhad از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر زهرا میمندی نژاد در مشهد، بلوار معلم، بین معلم 8 و 10، برج آبشار، طبقه 8، واحد 801 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا میمندی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136018579 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا میمندی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا میمندی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا میمندی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا میمندی نژاد متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا میمندی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.