کد نظام پزشکی

85736

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی
  • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب بلوار پیروزی

آدرس:

مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و خاقانی، پلاک 246

تلفن:09034605746

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا چهکندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار پیروزی
دکتر محمدرضا چهکندی
دکتر محمدرضا چهکندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا چهکندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا چهکندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا چهکندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا چهکندی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا چهکندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا چهکندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا چهکندی کجا است؟
دکترمحمدرضا چهکندی مطب بلوار پیروزی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا چهکندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا چهکندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا چهکندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا چهکندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا چهکندی متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا چهکندی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا چهکندی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا چهکندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا چهکندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدرضا چهکندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا چهکندی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا چهکندیدکترمحمدرضا چهکندی dr mohammad reza chahkandi از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر محمدرضا چهکندی در مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 12 و خاقانی، پلاک 246 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا چهکندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09034605746 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا چهکندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا چهکندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا چهکندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا چهکندی متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا چهکندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.