دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهره بذری شرفشاده

دکتر زهره بذری شرفشاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

مشهد

کد نظام پزشکی

45715
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره بذری شرفشاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره بذری شرفشاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار مهربان وباتجربه ای هستن ودر طول بارداری و زایمان ایشون دکترم بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره بذری شرفشاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمدآباد
مشهد - مشهد، احمد آباد، محتشمی ۲، ساختمان ۵۰


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره بذری شرفشاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره بذری شرفشاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره بذری شرفشاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره بذری شرفشاده چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره بذری شرفشاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره بذری شرفشاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره بذری شرفشاده کجا است؟
دکتر زهره بذری شرفشاده 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره بذری شرفشاده را ببینید.
+
آیا دکتر زهره بذری شرفشاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره بذری شرفشاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره بذری شرفشاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره بذری شرفشاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره بذری شرفشاده چه زمانی است؟
دکتر زهره بذری شرفشاده از روز شنبه 19 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره بذری شرفشاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره بذری شرفشاده چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهره بذری شرفشاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره بذری شرفشاده 5 از 5 است.
درباره دکتر زهره بذری شرفشاده


دکتر زهره بذری شرفشاده dr zohre bazri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر زهره بذری شرفشاده در مشهد، احمد آباد، محتشمی ۲، ساختمان ۵۰ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره بذری شرفشاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138432283 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره بذری شرفشاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره بذری شرفشاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره بذری شرفشاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره بذری شرفشاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره بذری شرفشاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.