دکتر علی قاسمی

دکتر علی قاسمی

تخصص داخلی

قزوین
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۲۰۰۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب فردوسی جنوبی

آدرس:

قزوین، سبزه میدان، اول فردوسی جنوبی، نرسیده به سینما ملت، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • دی
 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی قاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فردوسی جنوبی
دکتر علی قاسمی
دکتر علی قاسمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت علی قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی قاسمی کجا است؟
دکتر علی قاسمی 1 مطب در مطب فردوسی جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی قاسمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی قاسمی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی قاسمی چه زمانی است؟
دکتر علی قاسمی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی قاسمی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر علی قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی قاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر علی قاسمیدکتر علی قاسمی dr ali ghasemi از دکترهای متخصص تخصص داخلی قزوین هستند. مطب دکتر علی قاسمی در قزوین، سبزه میدان، اول فردوسی جنوبی، نرسیده به سینما ملت، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02833245515 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی قاسمی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.