دکتر سعید گران پی

دکتر سعید گران پی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

63987
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب ونک

آدرس:

تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا ، شیراز جنوبی ،خیابان فلاحی، پلاک 2 ، واحد 10

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تکمیلی دانا
 • بیمه تکمیلی بانک تجارت
 • بیمه تکمیلی ایران
 • بیمه تکمیلی بانک ملت
 • بیمه تکمیلی بانک سپه
 • بیمه تکمیلی البرز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید گران پی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید گران پی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شبنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر گرانپی عالین بهترینن بهترین باشخصیت صبور و دوست داشتنی درمان عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعید گران پی
نوبت مطب ونک
رزرو آنلاین نوبت
تهران - ، میدان ونک، خیابان ملاصدرا ، شیراز جنوبی ،خیابان فلاحی، پلاک 2 ، واحد 10
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید گران پی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید گران پی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید گران پی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید گران پی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید گران پی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید گران پی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید گران پی کجا است؟
دکتر سعید گران پی 1 مطب در مطب ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید گران پی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید گران پی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید گران پی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید گران پی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید گران پی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید گران پی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سعید گران پی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید گران پی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید گران پی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سعید گران پی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید گران پی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید گران پیدکتر سعید گران پی dr saeid geran pey از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سعید گران پی در تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا ، شیراز جنوبی ،خیابان فلاحی، پلاک 2 ، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید گران پی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188211034 , 02188211033 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید گران پی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید گران پی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید گران پی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید گران پی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید گران پی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.