دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

تخصص داخلی

مشهد
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان دیابت، تیرویید، فشار خون بالا، چربی خون، کبد چرب، آرتروز، بیماریهای تنفسی، بررسی اولیه بیماریهای قلبی، پوکی استخوان، طب سالمندان، بیماریهای گوارشی، بیماریهای روماتیسمی، بیماریهای عفونی و پوستی مرتبط

در مطب نوار قلب و تست ریه انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شریعتی، بیمارستان مهرگان ، بیمارستان ناظران واقع در شهرک غرب مشهد و درمانگاه فدک.  

  

کد نظام پزشکی

۵۶۲۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد ، احمدآباد ، نبش عدالت ۱ ، ساختمان پزشکان لقمان ، طبقه۲

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سعید حفیظی لطف آبادی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۸ کاربر)

%۱۰۰
۱۸ کاربر از ۱۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان احمدآباد
دکتر سعید حفیظی لطف آبادی
دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

درباره دکتر سعید حفیظی لطف آبادی

دکتر سعید حفیظی لطف آبادی از دکترهای متخصص تخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر سعید حفیظی لطف آبادی در مشهد ، احمدآباد ، نبش عدالت ۱ ، ساختمان پزشکان لقمان ، طبقه۲ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید حفیظی لطف آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138455976 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید حفیظی لطف آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید حفیظی لطف آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید حفیظی لطف آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید حفیظی لطف آبادی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.