دکتر مونا علیمرادزاده

دکتر مونا علیمرادزاده

تخصص قلب و عروق

اهواز

کد نظام پزشکی

130545

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب زیتون کارمندی

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زیتون و زمزم، مجتمع شعله، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مونا علیمرادزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زیتون کارمندی
دکتر مونا علیمرادزاده
دکتر مونا علیمرادزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مونا علیمرادزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مونا علیمرادزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مونا علیمرادزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مونا علیمرادزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مونا علیمرادزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مونا علیمرادزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مونا علیمرادزاده کجا است؟
دکترمونا علیمرادزاده مطب زیتون کارمندی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مونا علیمرادزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مونا علیمرادزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مونا علیمرادزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مونا علیمرادزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مونا علیمرادزاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مونا علیمرادزاده چه زمانی است؟
دکتر مونا علیمرادزاده از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مونا علیمرادزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مونا علیمرادزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مونا علیمرادزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مونا علیمرادزاده 0 از 5 است.

درباره دکتر مونا علیمرادزادهدکترمونا علیمرادزاده dr mona ali morad zade از دکترهای متخصص قلب و عروق اهواز هستند. مطب دکتر مونا علیمرادزاده در اهواز، زیتون کارمندی، خیابان حجت، بین زیتون و زمزم، مجتمع شعله، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مونا علیمرادزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06134493121 -- 09015381251 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مونا علیمرادزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مونا علیمرادزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مونا علیمرادزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مونا علیمرادزاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مونا علیمرادزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.