درباره‌ی پزشک

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

کد نظام پزشکی

15380

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان نادری

آدرس:

اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، نبش خیابان کمیل، کلینیک روانشناسی کمیل

تلفن:061-3444667

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه کوچک نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان نادری
خدمات:
هوش هیجانیمشاور نوجوانمشاوره تحصیلیمشاوره ارتباط والدین و فرزندانمشاوره خانوادهمشاوره روانشناختیروانسنجیزوج درمانیدرمان اختلالات خلقیدرمان اختلالات یادگیریدرمان اختلال سلوکاختلال نقص توجهاختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)اصلاح رفتار کودکانشیوه های تربیت فرزنداختلال وسواس (OCD)فوبیاآزمون های هوشآزمون شخصیتتست پیش از ازدواجآموزش مهارتهای زندگیآموزش مهارتهای ارتباطیبازی درمانیغربالگری اضطراب کودکانکودکان استثناییمشاوره اعتیادمسائل نوجواناندرمان تحلیلی / روانکاویمدیریت خشماضطرابسندرم آسپرگررفتار درمانیمشاوره طلاقسوء استفاده عاطفیحل تعارض ازدواجمشاوره قبل ازدواجمشاوره بهداشت روانینوسانات خلقیوحشت زدگیمشاوره والدینتست شخصیتسندرم قبل از قاعدگی (PMS)آسیب های روانیروان درمانیخودآزاریسکس درمانیمشاوره سوء استفاده جنسیاختلال عملکرد جنسیرابطه جنسی دردناک (دیسپارونیا)اضطراب اجتماعیمدیریت استرستمایلات خودکشی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با فاطمه کوچک نیا، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با فاطمه کوچک نیا می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

فاطمه کوچک نیا
فاطمه کوچک نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه کوچک نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه کوچک نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه کوچک نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه کوچک نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه کوچک نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه کوچک نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه کوچک نیا کجا است؟
دکترفاطمه کوچک نیا مطب خیابان نادری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه کوچک نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه کوچک نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه کوچک نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه کوچک نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه کوچک نیا متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه کوچک نیا چه زمانی است؟
دکتر فاطمه کوچک نیا از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه کوچک نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه کوچک نیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه کوچک نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه کوچک نیا 0 از 5 است.

درباره فاطمه کوچک نیادکترفاطمه کوچک نیا fatemeh kochacknia از دکترهای متخصص روانشناسی اهواز هستند. مطب فاطمه کوچک نیا در اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زاویه، نبش خیابان کمیل، کلینیک روانشناسی کمیل واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه کوچک نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 061-3444667 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه کوچک نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه کوچک نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه کوچک نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه کوچک نیا متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه کوچک نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.