دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر آرمین جعفری

دکتر آرمین جعفری

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تهران

کد نظام پزشکی

127190

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب شاهین

آدرس:

تهران، بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام حسین، تقاطع بهار، شماره ۱۷، بیمارستان عرفان نیایش

تلفن:02149796000

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • مجتمع فولاد مبارکه
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرمین جعفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرمین جعفری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شاهین
تهران - تهران، بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام حسین، تقاطع بهار، شماره ۱۷، بیمارستان عرفان نیایش


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو50,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرمین جعفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرمین جعفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرمین جعفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرمین جعفری چقدر است؟
هزینه ویزیت آرمین جعفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرمین جعفری کجا است؟
دکتر آرمین جعفری 1 مطب در مطب شاهین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرمین جعفری را ببینید.
+
آیا دکتر آرمین جعفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین جعفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرمین جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرمین جعفری متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرمین جعفری چه زمانی است؟
دکتر آرمین جعفری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمین جعفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرمین جعفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرمین جعفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرمین جعفری 0 از 5 است.
درباره دکتر آرمین جعفری


دکتر آرمین جعفری dr armin jafari از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تهران هستند. مطب دکتر آرمین جعفری در تهران، بزرگراه نیایش غرب، بعد از بلوار کبیری طامه، خیابان امام حسین، تقاطع بهار، شماره ۱۷، بیمارستان عرفان نیایش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرمین جعفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02149796000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرمین جعفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرمین جعفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرمین جعفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرمین جعفری متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرمین جعفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.