دکتر شهروز رمجی

دکتر شهروز رمجی

پزشک عمومی

طب سوزنی
بندرعباس

کد نظام پزشکی

۷۲۱۴۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان اسد آبادی

آدرس:

بندرعباس، خیابان اسد آبادی، کوچه داروخانه آریا، ساختمان شفا، طبقه 6، واحد 12

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اسد آبادی
دکتر شهروز رمجی
دکتر شهروز رمجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهروز رمجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهروز رمجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهروز رمجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهروز رمجی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهروز رمجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز رمجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهروز رمجی کجا است؟
دکتر شهروز رمجی 1 مطب در مطب خیابان اسد آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهروز رمجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهروز رمجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز رمجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهروز رمجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهروز رمجی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهروز رمجی چه زمانی است؟
دکتر شهروز رمجی از روز دوشنبه 7 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهروز رمجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهروز رمجی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهروز رمجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهروز رمجی 0 از 5 است.

درباره دکتر شهروز رمجی

دکتر شهروز رمجی dr shah roz ramji از دکترهای متخصص پزشک عمومی بندرعباس هستند. مطب دکتر شهروز رمجی در بندرعباس، خیابان اسد آبادی، کوچه داروخانه آریا، ساختمان شفا، طبقه 6، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهروز رمجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07632248900 , 07632249967 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهروز رمجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهروز رمجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهروز رمجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهروز رمجی پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهروز رمجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.