دکتر نسترن نصرت

دکتر نسترن نصرت

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
مشهد

کد نظام پزشکی

35852
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک


پيوند قرنيه و ليزيك

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان احمد آباد

آدرس:

مشهد-احمد آباد-عارف 2-ساختمان سماء(روبروی MRI عارف)-طبقه 4-واحد 44

تلفن:05138411075

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • ارتش

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسترن نصرت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسترن نصرت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

محدثه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

باتجربه و تجربیات قبلی خودم پزشک خیلی خوبی هستند ولی این سری چون خوشایند نبود تشخیص ایشون برای بیماریم بارضایت از مطب خارج نشدم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسترن نصرتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسترن نصرت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسترن نصرت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسترن نصرت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسترن نصرت چقدر است؟
هزینه ویزیت نسترن نصرت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن نصرت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسترن نصرت کجا است؟
دکتر نسترن نصرت 1 مطب در مطب خیابان احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسترن نصرت را ببینید.
+
آیا دکتر نسترن نصرت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن نصرت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسترن نصرت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسترن نصرت متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسترن نصرت چه زمانی است؟
دکتر نسترن نصرت از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسترن نصرت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسترن نصرت چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نسترن نصرت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسترن نصرت 5 از 5 است.

درباره دکتر نسترن نصرتدکتر نسترن نصرت dr nastaran nosrat از دکترهای متخصص چشم پزشکی مشهد هستند. مطب دکتر نسترن نصرت در مشهد-احمد آباد-عارف 2-ساختمان سماء(روبروی MRI عارف)-طبقه 4-واحد 44 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسترن نصرت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138411075 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسترن نصرت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسترن نصرت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسترن نصرت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسترن نصرت متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسترن نصرت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.