دکتر ناهید کیخایی

دکتر ناهید کیخایی

تخصص داخلی

گوارش ، غدد (دیابت،تیرویید) ، ریه ، روماتیسم ، کلیه
مشهد

کد نظام پزشکی

53290

درباره‌پزشک

گوارش

غدد

دیابت و تیرویید 

ریه

رماتیسم 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان احمد آباد

آدرس:

مشهد ، بلوار احمد آباد ، خیابان پرستار۳ ، پلاک۲۱ ، ساختمان پزشکان آریا ، طبقه چهارم ، واحد ۴۰۳

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید کیخایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناهید کیخاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید کیخایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید کیخایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید کیخایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید کیخایی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید کیخایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیخایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید کیخایی کجا است؟
دکتر ناهید کیخایی 1 مطب در مطب خیابان احمد آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناهید کیخایی را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید کیخایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیخایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید کیخایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید کیخایی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید کیخایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ناهید کیخایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید کیخایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید کیخایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ناهید کیخایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید کیخایی 0 از 5 است.

درباره دکتر ناهید کیخاییدکتر ناهید کیخایی dr nahid keykhaei از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر ناهید کیخایی در مشهد ، بلوار احمد آباد ، خیابان پرستار۳ ، پلاک۲۱ ، ساختمان پزشکان آریا ، طبقه چهارم ، واحد ۴۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید کیخایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138454623-05138475756 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید کیخایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید کیخایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید کیخایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید کیخایی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید کیخایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.