دکتر الهه دشتی

دکتر الهه دشتی

تخصص داخلی

دارای بورد تخصصی
مشهد

درباره‌ی پزشک

گوارش 

کبد

غدد

فشارخون 

کبد چرب

انجام نوار قلب ، تست اکو 

کد نظام پزشکی

56096

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان رازی

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه۳، واحد۳۰۹

تلفن:05138553576

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه دشتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان رازی
دکتر الهه دشتی
دکتر الهه دشتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه دشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه دشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه دشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه دشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه دشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه دشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه دشتی کجا است؟
دکترالهه دشتی مطب خیابان رازی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر الهه دشتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر الهه دشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه دشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه دشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه دشتی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه دشتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر الهه دشتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه دشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه دشتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الهه دشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه دشتی 0 از 5 است.

درباره دکتر الهه دشتیدکترالهه دشتی dr elaheh dashti از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر الهه دشتی در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ابتدای خیابان رازی، ساختمان پزشکان رازی، طبقه۳، واحد۳۰۹ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه دشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138553576 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه دشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه دشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه دشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه دشتی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه دشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.