دکتر رضا دهستانی

دکتر رضا دهستانی

تخصص قلب و عروق

مشهد
%87
پیشنهاد(از 15 کاربر)

کد نظام پزشکی

41714

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب میدان بیمارستان امام رضا

آدرس:

مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان سیمرغ، طبقه 7

تلفن:05138511668

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا دهستانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا دهستانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%87
13 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان بیمارستان امام رضا
دکتر رضا دهستانی
دکتر رضا دهستانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا دهستانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا دهستانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا دهستانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا دهستانی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا دهستانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا دهستانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا دهستانی کجا است؟
دکتررضا دهستانی مطب میدان بیمارستان امام رضا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا دهستانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا دهستانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا دهستانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا دهستانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا دهستانی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا دهستانی چه زمانی است؟
دکتر رضا دهستانی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا دهستانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا دهستانی چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر رضا دهستانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا دهستانی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا دهستانیدکتررضا دهستانی dr reza dehestani از دکترهای متخصص قلب و عروق مشهد هستند. مطب دکتر رضا دهستانی در مشهد، میدان بیمارستان امام رضا، ساختمان سیمرغ، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا دهستانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138511668 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا دهستانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا دهستانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا دهستانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا دهستانی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا دهستانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.