دکتر سیده مریم موسوی

دکتر سیده مریم موسوی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

125684

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، حد فاصل خیابان پسیان و شادیانه، پلاک۴۸، طبق اول شمالی

تلفن:02122664772

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیده مریم موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سیده مریم موسویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیده مریم موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده مریم موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیده مریم موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیده مریم موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده مریم موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیده مریم موسوی کجا است؟
دکتر سیده مریم موسوی 1 مطب در مطب زعفرانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سیده مریم موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر سیده مریم موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیده مریم موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده مریم موسوی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیده مریم موسوی چه زمانی است؟
دکتر سیده مریم موسوی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مریم موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیده مریم موسوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیده مریم موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیده مریم موسوی 0 از 5 است.

درباره دکتر سیده مریم موسویدکتر سیده مریم موسوی dr seyede maryam mosavi از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سیده مریم موسوی در تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، حد فاصل خیابان پسیان و شادیانه، پلاک۴۸، طبق اول شمالی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیده مریم موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122664772 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیده مریم موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیده مریم موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیده مریم موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیده مریم موسوی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیده مریم موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.