دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حسن عبادی

دکتر حسن عبادی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

مشهد

کد نظام پزشکی

34778
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی روانپزشکی

انواع بیماریهای روانپزشکی از جمله اضطراب و افسردگی شیزوفرنی، دوقطبی، اختلالات شخصیت، وسواس ها،و .......

همکاری با بنیاد شهید، امور زندان ها، نیروی انتظامی کلینیک سجاد، دار الشفا امام حرم مطهر

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان ابن سینا

آدرس:

مشهد ، ابن سینا 2(کوچه درمان)، پلاک 14

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن عبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن عبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
  • 0-15 دقیقه
    1 نفر
  • 15-45 دقیقه
    0 نفر
  • 45-90 دقیقه
    0 نفر
  • بیش از 90 دقیقه
    0 نفر

نظرات

دانیال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باحوصله،دقیق و با تمرکز معاینه فرمودند بنده بینهایت از زیارت ایشان رضایت دارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن عبادی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ابن سینا
مشهد - مشهد ، ابن سینا 2(کوچه درمان)، پلاک 14


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو200,000 تومان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن عبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن عبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن عبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن عبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن عبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن عبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن عبادی کجا است؟
دکتر حسن عبادی 1 مطب در مطب خیابان ابن سینا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن عبادی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن عبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن عبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن عبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن عبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن عبادی چه زمانی است؟
دکتر حسن عبادی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن عبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن عبادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسن عبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن عبادی 5 از 5 است.
درباره دکتر حسن عبادی


دکتر حسن عبادی dr hasan ebadi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) مشهد هستند. مطب دکتر حسن عبادی در مشهد ، ابن سینا 2(کوچه درمان)، پلاک 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن عبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138443763 ، 09360119559 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن عبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن عبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن عبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن عبادی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن عبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.