دکتر فاطمه محجوب

دکتر فاطمه محجوب

پزشک طب سنتی ایرانی

مشهد

کد نظام پزشکی

133299
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک طب سنتی ایرانی

اطلاعات درمانگاه ولیعصر

آدرس:

مشهد، وکیل آباد 63، درمانگاه ولیعصر

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه نیروهای مسلح

اطلاعات دارالشفا امام حسن عسگری

آدرس:

طرقبه، میدان صاحب الزمان، دارالشفا امام حسن عسگری

تلفن:05134222630

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه تکمیلی سلامت
 • بیمه نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه محجوب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه محجوب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب بودند.

پگاه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فك نميكردم اينقد زود جواب بده،بعد يك روز مصرف داروهاشون مشكلم حل شد مشكل زنانگي داشتم واقعا دعاشون ميكنم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه محجوب
نوبت مطب درمانگاه ولیعصر
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - ، وکیل آباد 63، درمانگاه ولیعصر
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
نوبت مطب دارالشفا امام حسن عسگری
رزرو آنلاین نوبت
مشهد - طرقبه، میدان صاحب الزمان، دارالشفا امام حسن عسگری
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه محجوب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه محجوب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه محجوب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه محجوب چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه محجوب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه محجوب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه محجوب کجا است؟
دکتر فاطمه محجوب 2 مطب در درمانگاه ولیعصر و دارالشفا امام حسن عسگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه محجوب را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه محجوب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه محجوب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه محجوب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه محجوب متخصص طب سنتی ایرانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه محجوب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه محجوب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه محجوب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه محجوب چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فاطمه محجوب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه محجوب 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه محجوبدکتر فاطمه محجوب dr fatemeh mahjob از دکترهای متخصص طب سنتی ایرانی مشهد هستند. مطب دکتر فاطمه محجوب در مشهد، وکیل آباد 63، درمانگاه ولیعصر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه محجوب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0513164-داخلی 2218 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه محجوب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه محجوب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه محجوب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه محجوب متخصص طب سنتی ایرانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب سنتی ایرانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه محجوب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.