دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی
تهران
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

 فارغ التحصیل چشم پزشکی از دانشگاه شهید بهشتی تهران 

فلوشیپ قرنیه و سگمان قدامی از دانشگاه شهید بهشتی 

 عضو فعال آکادمی چشم پزشکان آمریکا

کد نظام پزشکی

۲۱۴۳۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب فرمانیه

آدرس:

تهران، پاسداران شمالی، بالاتر از چهار راه فرمانیه ( ضلع شمالی )، ساختمان پزشکان نور، همکف واحد ۴

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر رضا همتی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

۰ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فرمانیه
دکتر رضا همتی
دکتر رضا همتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا همتی کجا است؟
دکتر رضا همتی 1 مطب در مطب فرمانیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رضا همتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رضا همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا همتی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا همتی چه زمانی است؟
دکتر رضا همتی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا همتی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر رضا همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا همتی 0 از 5 است.

درباره دکتر رضا همتی

دکتر رضا همتی dr reza hemati از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر رضا همتی در تهران، پاسداران شمالی، بالاتر از چهار راه فرمانیه ( ضلع شمالی )، ساختمان پزشکان نور، همکف واحد ۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122299054 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا همتی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.