دکتر غزال نامداری

دکتر غزال نامداری

تخصص پوست، مو و زیبایی

پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۳۸۱۷۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر غزال نامداری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

Loading...Loading...
مشاوره‌ی فعالی وجود ندارد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غزال نامداری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غزال نامداری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غزال نامداری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غزال نامداری چقدر است؟
هزینه ویزیت غزال نامداری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غزال نامداری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غزال نامداری کجا است؟
دکتر غزال نامداری در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا دکتر غزال نامداری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غزال نامداری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غزال نامداری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غزال نامداری متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غزال نامداری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غزال نامداری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غزال نامداری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غزال نامداری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر غزال نامداری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غزال نامداری 0 از 5 است.

درباره دکتر غزال نامداری

دکتر غزال نامداری dr ghazal namdari telvsit از دکترهای متخصص تخصص پوست، مو و زیبایی هستند. مطب دکتر غزال نامداری در واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غزال نامداری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غزال نامداری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غزال نامداری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غزال نامداری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غزال نامداری تخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غزال نامداری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.