دکتر بهناز طهرانیان

دکتر بهناز طهرانیان

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

43004

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان آزادشهر

آدرس:

مشهد، نبش میلاد آزادشهر، ساختمان ۱۰۵، طبقه اول

تلفن:05136050555

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز طهرانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز طهرانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز طهرانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز طهرانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز طهرانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز طهرانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز طهرانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز طهرانیان کجا است؟
دکتربهناز طهرانیان مطب خیابان آزادشهر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بهناز طهرانیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز طهرانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز طهرانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز طهرانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز طهرانیان متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز طهرانیان چه زمانی است؟
دکتر بهناز طهرانیان از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز طهرانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز طهرانیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهناز طهرانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز طهرانیان 0 از 5 است.

درباره دکتر بهناز طهرانیاندکتربهناز طهرانیان dr behnaz tehranian از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر بهناز طهرانیان در مشهد، نبش میلاد آزادشهر، ساختمان ۱۰۵، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز طهرانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05136050555 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز طهرانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز طهرانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز طهرانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز طهرانیان متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز طهرانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.