دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر ابولقاسم آذرین فر

دکتر ابولقاسم آذرین فر

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

38724

درباره‌پزشک

متخصص جراحی، جراحی شکم و پستان

تزریق ژل، بوتاکس و چربی 

جراحی زیبایی پلک و ابرو

جراحی پلاستیک سوختگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمداباد، محتشمی ۱، ساختمان پزشکان شفا، طبقه۳ واحد ۱۴

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • ایرانیان
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت
 • بانک صادرات
 • بانک ملت
 • بانک ملی
 • بانک تجارت
 • سینا
 • مجتمع فولاد مبارکه

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابولقاسم آذرین فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ابولقاسم آذرین فر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان احمدآباد
مشهد - مشهد، خیابان احمداباد، محتشمی ۱، ساختمان پزشکان شفا، طبقه۳ واحد ۱۴


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابولقاسم آذرین فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابولقاسم آذرین فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابولقاسم آذرین فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابولقاسم آذرین فر چقدر است؟
هزینه ویزیت ابولقاسم آذرین فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابولقاسم آذرین فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابولقاسم آذرین فر کجا است؟
دکتر ابولقاسم آذرین فر 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ابولقاسم آذرین فر را ببینید.
+
آیا دکتر ابولقاسم آذرین فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابولقاسم آذرین فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابولقاسم آذرین فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابولقاسم آذرین فر متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابولقاسم آذرین فر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابولقاسم آذرین فر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابولقاسم آذرین فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابولقاسم آذرین فر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابولقاسم آذرین فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابولقاسم آذرین فر 0 از 5 است.
درباره دکتر ابولقاسم آذرین فر


دکتر ابولقاسم آذرین فر dr abolghasem azarin far از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر ابولقاسم آذرین فر در مشهد، خیابان احمداباد، محتشمی ۱، ساختمان پزشکان شفا، طبقه۳ واحد ۱۴ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابولقاسم آذرین فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138419137-05138451402 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابولقاسم آذرین فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابولقاسم آذرین فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابولقاسم آذرین فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابولقاسم آذرین فر متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابولقاسم آذرین فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.