دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر خاطره حکمت نیا

دکتر خاطره حکمت نیا

تخصص زنان، زایمان و نازایی

دارای برد تخصصی
شیراز

کد نظام پزشکی

115289
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2

تلفن:07132335833

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خاطره حکمت نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خاطره حکمت نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

راضی بودم و هنوز هم تحت نظر هستم فقط کمی عجول هستن و اجازه صحبت کردن نمیدهند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خاطره حکمت نیا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان زند
شیراز - شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خاطره حکمت نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خاطره حکمت نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خاطره حکمت نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خاطره حکمت نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت خاطره حکمت نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره حکمت نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خاطره حکمت نیا کجا است؟
دکتر خاطره حکمت نیا 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خاطره حکمت نیا را ببینید.
+
آیا دکتر خاطره حکمت نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره حکمت نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خاطره حکمت نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خاطره حکمت نیا متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خاطره حکمت نیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر خاطره حکمت نیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر خاطره حکمت نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خاطره حکمت نیا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر خاطره حکمت نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خاطره حکمت نیا 5 از 5 است.
درباره دکتر خاطره حکمت نیا


دکتر خاطره حکمت نیا dr khatereh hekmatnia از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر خاطره حکمت نیا در شیراز، خیابان زند، جنب هتل پارس، ساختمان ظفر، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خاطره حکمت نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132335833 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خاطره حکمت نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خاطره حکمت نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خاطره حکمت نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خاطره حکمت نیا متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خاطره حکمت نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.