دکتر غلامرضا زمانی

دکتر غلامرضا زمانی

تخصص جراحی عمومی

مشهد

کد نظام پزشکی

28842

درباره‌پزشک

متخصص جراح عمومی و لاپراسکوپی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمدآباد ۲و۴، جنب ایستگاه مترو، ساختمان ۴۴، طبقه ۳

تلفن:05138428629

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا زمانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا زمانی کجا است؟
دکتر غلامرضا زمانی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا زمانی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا زمانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا زمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا زمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا زمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامرضا زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا زمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا زمانیدکتر غلامرضا زمانی dr golamreza zamani از دکترهای متخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر غلامرضا زمانی در مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمدآباد ۲و۴، جنب ایستگاه مترو، ساختمان ۴۴، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138428629 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا زمانی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.