دکتر غلام رضا زمانی

دکتر غلام رضا زمانی

تخصص جراحی عمومی

مشهد

درباره‌ی پزشک

متخصص جراح عمومی و لاپراسکوپی 

کد نظام پزشکی

۲۸۸۴۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان احمدآباد

آدرس:

مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمدآباد ۲و۴، جنب ایستگاه مترو، ساختمان ۴۴، طبقه ۳

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلام رضا زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان احمدآباد
دکتر غلام رضا زمانی
دکتر غلام رضا زمانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلام رضا زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلام رضا زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلام رضا زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلام رضا زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلام رضا زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلام رضا زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلام رضا زمانی کجا است؟
دکتر غلام رضا زمانی 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلام رضا زمانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلام رضا زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلام رضا زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلام رضا زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلام رضا زمانی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلام رضا زمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر غلام رضا زمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلام رضا زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلام رضا زمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلام رضا زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلام رضا زمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر غلام رضا زمانیدکتر غلام رضا زمانی dr golamreza zamani از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی مشهد هستند. مطب دکتر غلام رضا زمانی در مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمدآباد ۲و۴، جنب ایستگاه مترو، ساختمان ۴۴، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلام رضا زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138428629 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلام رضا زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلام رضا زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلام رضا زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلام رضا زمانی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلام رضا زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.