دکتر عبدالرسول حیات بخش

دکتر عبدالرسول حیات بخش

کد نظام پزشکی: 48934
5 (2 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش

مطب خیابان احمدآباد
آدرس: مشهد - مشهد، خیابان احمدآباد، پرستار ۱، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر محمدتقی نوروزی
دکتر محمدتقی نوروزی
داخلی
5
(119 نظر)
1569 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:7 مرداد 1403
دکتر قدسیه خزایی
دکتر قدسیه خزایی
داخلی
4.8
(220 نظر)
4047 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:10 مرداد 1403
دکتر ساناز گنودی
دکتر ساناز گنودی
گوارش و کبد بزرگسالان
4.6
(138 نظر)
3504 نوبت موفق
مشهد
اولین نوبت آزاد مطب:15 مرداد 1403

نظرات درباره دکتر عبدالرسول حیات بخش

5
از 2 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
مهدی(1402/06/05)
(1402/06/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوب
ذبیح اله(1401/06/18)
(1401/06/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوش برخورد واگاه

سوالات متداول راجع به دکتر عبدالرسول حیات بخش

چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالرسول حیات بخش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالرسول حیات بخش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرسول حیات بخش در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر عبدالرسول حیات بخش چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالرسول حیات بخش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول حیات بخش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش کجا است؟
دکتر عبدالرسول حیات بخش 1 مطب در مطب خیابان احمدآباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالرسول حیات بخش را ببینید.
آیا دکتر عبدالرسول حیات بخش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول حیات بخش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر عبدالرسول حیات بخش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالرسول حیات بخش متخصص گوارش و کبد بزرگسالان و داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالرسول حیات بخش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبدالرسول حیات بخش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالرسول حیات بخش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالرسول حیات بخش چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عبدالرسول حیات بخش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالرسول حیات بخش 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر عبدالرسول حیات بخشدکتر عبدالرسول حیات بخش dr abdolrasol hayatbakhsh از دکترهای متخصص داخلی مشهد هستند. مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش در مشهد، خیابان احمدآباد، پرستار ۱، ساختمان پزشکان نیکان، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالرسول حیات بخش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138440714 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالرسول حیات بخش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالرسول حیات بخش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالرسول حیات بخش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالرسول حیات بخش متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالرسول حیات بخش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.