%100
پیشنهاد(از 33 کاربر)

کد نظام پزشکی

106759

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تبریز، خیابان آزادی، نرسیده به گلدشت، ساختمان بهاران، طبقه 6، واحد 5

تلفن:04133356430

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سحر زاهدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سحر زاهدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 33 کاربر)

%100
33 کاربر از 33 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آزادی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر سحر زاهدی
دکتر سحر زاهدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سحر زاهدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سحر زاهدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سحر زاهدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سحر زاهدی چقدر است؟
هزینه ویزیت سحر زاهدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر زاهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سحر زاهدی کجا است؟
دکترسحر زاهدی مطب خیابان آزادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سحر زاهدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سحر زاهدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سحر زاهدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سحر زاهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سحر زاهدی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سحر زاهدی چه زمانی است؟
دکتر سحر زاهدی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سحر زاهدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سحر زاهدی چقدر است؟
تا کنون 33 نفر به دکتر سحر زاهدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سحر زاهدی 5 از 5 است.

درباره دکتر سحر زاهدیدکترسحر زاهدی dr sahar zahedi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر سحر زاهدی در تبریز، خیابان آزادی، نرسیده به گلدشت، ساختمان بهاران، طبقه 6، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سحر زاهدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133356430 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سحر زاهدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سحر زاهدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سحر زاهدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سحر زاهدی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سحر زاهدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.